Nadační fond

6. 11. 2016

NADAČNÍ FOND

Za účelem opravy nejen vnitřku kostela , který je ve velmi špatném stavu , ale také na zajištění statiky a v  1. fázi především na výměnu střešní krytiny , byl v roce 2003 Římskokatolickou farností v Městečku Trnávce zřízen NADAČNÍ FOND kostela sv. Jakuba , který se podle statutu fondu podílí na získávání peněžních prostředků pro realizaci opravy kostela od dárců a obrací se na Vás , občany , farníky , podniky , instituce a podnikatele z Městečka Trnávky a okolí s pokornou prosbou o finanční pomoc , aby náš kostel sv. Jakuba mohl být opraven a tak v nejlepším stavu zachován našim potomkům. NA ÚČET Č. 212779706/0300 vedený u Poštovní spořitelny jsou ukládány příspěvky a dary poskytované fyzickými a právnickými osobami a také finanční dary podané v hotovosti proti potvrzení. K datu 2.4. 2017 je zůstatek na účtu fondu 736.797,47.

Správní rada Nadačního fondu děkuje Vám , všem dárcům za každou sebemenší finanční částku a podporu k získání finančních prostředků na opravy našeho kostela.