Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlášky 11.3.-18.3.2018

Bohoslužby Městečko Trnávka a Vranová Lhota

 

Datum Liturgická památka Místo Hodina Úmysl                            

 

Neděle

11.3.

 

 

4. neděle postní

 

neděle radosti

 

 

                         

Vranová

Lhota

8:00

Za Františku a Kristýnu pávkovy, rodiče, živou a + rodinu a ++++

 

Městečko Trnávka     9:30

Za + Rudolfa Goppolda a +++

   

 

 

Pondělí

 12.3.

 

 

 

 

 

 

 

 Úterý

13.3.

 Výroční den volby  papeže Františka

 

 

 

 

 

 

                                       

Středa

 14.3.

 

   

 

 

Městečko Trnávka

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Za + Jana Kováře

 

 

 

 

 

 

Čtvrtek

15.3.  

 

Děkanská rada s biskupem  Mons. Antonínem Baslerem

 

 

 

 

Vranová Lhota

9.00

Za + P. Jaroslava Studeného

     

 Pátek

 16.3.

 

Městečko Trnávka 17:00

Za + Ladislavu Janků

     

Sobota

 17.3.

sv. Patrika

.

 

 

 

 

 

 

   

Neděle

 18.3.

 

 

5. neděle postní

 

 

 

Vranová

Lhota

 

8:00

 

Za  Jana a Boženu Gošovy, živou a + rodinu

 

Městečko Trnávka 9:30

Za Karla Fibicha živou a + rodinu

 

po mši svaté bude křížová pobožnost

 

 

 

 kontakt na duchovního správce P. Jana 731402045 a P. V. Doláka 604326621

 

- děkuji za pomoc při práci na faře ve Vranové Lhotě;  letos si připomeneme 10 let od úmrtí P. Jaroslava Studeného, který byl u 1. sv. přijímání v kostele sv. Kateřiny ve Vranové Lhotě. Ve čtvrtek 15. března v  9.00 hodin bude mše svatá za účasti biskupa Mons. Antonína Baslera v kostele sv. Kateřiny. Po mši bude žehnání nově opravené kaplanky (části fary). Všichni jste srdečně zváni jak na mši, tak i na prohlídku kaplanky.

 

- Mons. doc. ThDr. Jaroslav Studený je autorem mnoha knih věnovaných víře a bližním. Je bývalým politickým vězněm. V letech 1972 mu byl odňat státní souhlas a v listopadu téhož roku byl odsouzen za šíření náboženské literatury na 4 a půl roku vězení. V období let po roce 1990 vybudoval, zrenovoval a upravil nesčetné množství kostelů a kaplí, kapliček a křížů. Začátkem srpna v roce 2006 odešel do důchodu, který prožíval v Cholině. Zaopatřen svátostmi pak ve čtvrtek 5. června 2008 v nemocnici ve Šternberku zemřel. 

 

-Děkuji za sbírku 3.885,-Kč na Nadační fond a Spolek 1.200,-K